A BAUER – csoport egy nemzetközi építőipari szolgáltató, melynek fő profilja a komplex, speciális alapozói mérnöki munka nehéz talajviszonyok között. A BAUER Magyarország a csoport egyik leányvállalata, amely csoportnak körülbelül 12 000 alkalmazottja van világszerte, teljes bevétele 1,7 milliárd euró.

Érdekli?

Adja be pályázatát most

Elérhetőségei:
Anett Holdinger

A BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft. speciális paksi alapozási projektjéhez elkötelezett munkatársat keres az alábbi munkakörben:

Cölöpfúró gépkezelő

(Kódszám 3317)

Feladatok

  • Fúróberendezések (BAUER BG) és egyéb kiegészítő berendezések megfelelő használata és biztonságos üzemeltetése
  • Részvétel cölöpfúró-üzemeltető képzésen
  • Segítség a cölöpfúrók és kiegészítő berendezések összeszerelésében
  • A megfelelő fúrószerszámok kiválasztása a vonatkozó feltételek szerint
  • Egészségügyi, biztonsági és minőségi előírásoknak megfelelő munkavégzés
  • Jelentéstétel minden fontos eseményről, a fúrók és egyéb berendezések karbantartásáról, valamint a váratlan terepi változásokról, ideális esetben megoldási javaslatok megtételével
  • Műszak előtti és utáni ellenőrzések elvégzése, megfelelő dokumentálása a helyszínen
  • Segítség a szerelőknek karbantartási, javítási munkálatokban

Elvárások

  • 2-3 év tapasztalat speciális alapfúró berendezések üzemeltetésében
  • Nehézgép vezető jogosítvány (- Cölöpalapozó fúrógép kezelő) előny
  • Hajlandóság új technológiák elsajátítására
  • Önálló munkavégzés képessége nemzetközi összetételű csapatokban
  • Magyar és/vagy angol nyelv kommunikációképes ismerete

Amit kínálunk

  • Izgalmas kihívások egy globálisan sikeresen működő társaságban
  • Versenyképes jövedelem
  • Biztosított szállás a munkavégzés helyén

Érdekli?