A BAUER – csoport egy nemzetközi építőipari szolgáltató, melynek fő profilja a komplex, speciális alapozói mérnöki munka nehéz talajviszonyok között. A BAUER Magyarország a csoport egyik leányvállalata, amely csoportnak körülbelül 12 000 alkalmazottja van világszerte, teljes bevétele 1,7 milliárd euró.

Érdekli?

Adja be pályázatát most

Elérhetőségei:
Anett Holdinger

A BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft. speciális paksi alapozási projektjéhez elkötelezett munkatársat keres az alábbi munkakörben:

Pénzügyi Munkatárs

(Kódszám 3455)

Feladatok

Szállítói számlák kezelése
Banki ügyletek kezelése
Vevői számlák kezelése
Házipénztár kezelése
Időszaki zárási munkák támogatása
Együttműködés a kivitelezési és gépészeti részleggel
Egyéb adminisztrációs feladatok, kimutatások készítése a vezetőség és hatóságok, hivatalok felé
Ideiglenes iparűzési adó ügyintézése
Munkaügyi adminisztráció

Elvárások

Szakirányú felsőfokú végzettség és naprakész szaktudás
Minimum 2 éves szakmai gyakorlat
Alkalmazott módszerek és szoftverek ismerete
Felhasználói szintű ERP rendszer ismerete (SAP B1 ismerete előnyt jelent)
Banki Online rendszerek alkalmazott ismerete (Multicash)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel)
Társalgási szintű angol nyelvismeret kötelező
Társalgási szintű orosz nyelvismeret előnyt jelent
Könyvelői végzettség, könyvelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

Izgalmas kihívások egy globálisan sikeresen működő társaságban
Nemzetközileg ismert projektben való részvétel
Versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye: Paks

Érdekli?