A BAUER – csoport egy nemzetközi építőipari szolgáltató, melynek fő profilja a komplex, speciális alapozói mérnöki munka nehéz talajviszonyok között. A BAUER Magyarország a csoport egyik leányvállalata, amely csoportnak körülbelül 11 000 alkalmazottja van világszerte, teljes bevétele 1,5 milliárd euró.

Felkeltettük érdeklődését?

Adja be pályázatát most

Elérhetőségei:
Simone Roßbach
+49(8252)97-3825

Magyar leányvállalatunk, a BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft. paksi projektjéhez keresünk elkötelezett munkatársat a következő pozícióra

HR toborzó (m/f/x)

(Kódszám 3489)

Az Ön feladatai

  • Egy komplex építőipari projekt toborzásának támogatása, különös tekintettel a fizikai munkavállalókra
  • A toborzás teljes folyamatának kezelése, mint például álláshirdetések, előszűrések, új alkalmazottakkal kapcsolatos eljárások, pozíciók lezárása, beleértve a szükséges adminisztrációt is.
  • Első kapcsolatfelvétel a potenciális jelöltekkel, állásinterjúk szervezése és lebonyolítása, valamint a jelöltek kezelése a végleges alkalmazásig.
  • Munkaszerződések előkészítése és a bérszámfejtés támogatása
  • Az alkalmazottak felvételével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, beleértve a külföldi szakemberek felvételét is. Vízumkérelmekkel, munkavállalási engedélyekkel, regisztrációkkal és utazásokkal kapcsolatos ügyintézés.
  • Hatékony és megvalósítható adminisztratív folyamatok kidolgozása és bevezetése.
  • Egyéb általános HR-adminisztrációs kérdések és feladatok

Ön sikeresen pályázik, amennyiben

  • A következő végzettségek valamelyikével rendelkezik: humánerőforrás-menedzsment diploma, üzleti adminisztráció/kommunikáció végzettség vagy kapcsolódó szakterületen szerzett diploma
  • Legalább hároméves magyarországi toborzásban szerzett tapasztalat, beleértve a magyar munkaerőpiac, valamint a magyar foglalkoztatási és adminisztratív szabályok ismeretét is
  • Kiemelkedő kommunikációs készség magyar és angol nyelven, írásban és szóban egyaránt
  • Nagy mennyiségű toborzási munka hatékony kezelése, több feladat egyidejű ellátása, priorizálás
  • Erős szervezőkészség, pozitív személyiség és szolgáltatásorientált hozzáállás.
  • Számítógépes programok felhasználói szintű ismerete, különös tekintettel a Microsoft Office programokra

Mi a következőket kínáljuk Önnek

  • Izgalmas kihívásokat egy globálisan sikeres vállalatnál
  • Részvétel egy nemzetközileg ismert projektben
  • Versenyképes jövedelem