A BAUER – csoport egy nemzetközi építőipari szolgáltató, melynek fő profilja a komplex, speciális alapozói mérnöki munka nehéz talajviszonyok között. A BAUER Magyarország a csoport egyik leányvállalata, amely csoportnak körülbelül 11 000 alkalmazottja van világszerte, teljes bevétele 1,5 milliárd euró.

Felkeltettük érdeklődését?

Adja be pályázatát most

Elérhetőségei:
Viktor Ratting
+36(30)9003360

A BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft. speciális paksi alapozási projektjéhez elkötelezett munkatársat keres az alábbi munkakörben:

Művezető

(Kódszám 3316)

Feladatok

  • Talajkeverési munkák összehangolása a projekt specifikációinak és a minőségi előírásoknak megfelelően
  • Geotechnikai berendezések üzemeltetőinek és munkásainak vezetése és felügyelete
  • Általános és napi feladatok kiosztása a kijelölt szegmensben
  • A kirendelt személyzet teljesítményének figyelemmel kísérése
  • A munkálatok ütemterven és költségvetésen belüli befejezésének biztosítása
  • Rendszeresen beszámol a munkálatok állapotáról és az előrehaladásról
  • Egészségügyi, biztonsági és minőségi előírásoknak megfelelő munkavégzés

Elvárások

  • Több éves tapasztalat az építkezések vezetői munkálataiban
  • Tapasztalat speciális alapozási munkákban vagy mély talajkeverésben
  • Önálló munkavégzés képessége nemzetközi összetételű csapatokban
  • Magyar és/vagy angol nyelv kommunikációképes ismerete

Amit kínálunk

  • Izgalmas kihívások egy globálisan sikeresen működő társaságban
  • Versenyképes jövedelem
  • Biztosított szállás a munkavégzés helyén