A BAUER – csoport egy nemzetközi építőipari szolgáltató, melynek fő profilja a komplex, speciális alapozói mérnöki munka nehéz talajviszonyok között. A BAUER Magyarország a csoport egyik leányvállalata, amely csoportnak körülbelül 11 000 alkalmazottja van világszerte, teljes bevétele 1,5 milliárd euró.

Felkeltettük érdeklődését?

Adja be pályázatát most

Elérhetőségei:
Simone Roßbach
+49(8252)97-3825

Magyar leányvállalatunk, a BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft. paksi projektjéhez keresünk elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba

HR ügyintéző (m/f/x)

(Kódszám 3490)

Az Ön feladatai

  • Egy komplex építési projekt HR-adminisztrációjának támogatása helyi kapcsolattartóként. Minden HR adminisztrációs funkicó háttértámogatása, különösen a toborzás témakörében.
  • Az alkalmazottak felvételével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, beleértve a külföldi szakemberek felvételét is. Vízumkérelmekkel, munkavállalási engedélyekkel, regisztrációkkal és utazásokkal kapcsolatos ügyintézés.
  • A bérszámfejtés támogatása és adminisztrációja
  • A munkaidő- és jelenléti rendszer kezelése
  • Hatékony és megvalósítható adminisztratív folyamatok kidolgozása és bevezetése.
  • Egyéb általános HR-adminisztrációs feladatok

Ön sikeresen pályázik, amennyiben

  • A következő végzettségek valamelyikével rendelkezik: humánerőforrás-menedzsment diploma, üzleti adminisztráció/kommunikáció végzettség vagy kapcsolódó szakterületen szerzett diploma, esetleg kereskedelmi végzettség
  • HR területen szerzett tapasztalat, adminisztratív HR-szerepkörben előnyt jelent
  • Kiemelkedő kommunikációs készség magyar és angol nyelven, írásban és szóban egyaránt
  • Nagy mennyiségű adminisztrációs munka hatékony kezelése, több feladat egyidejű ellátása, priorizálása
  • Erős szervezőkészség és szolgáltatásorientált hozzáállás
  • Számítógépes programok felhasználói szintű ismerete, különös tekintettel a Microsoft Office programokra

Mi a következőket kínáljuk Önnek

  • Versenyképes jövedelem
  • Lehetőséget kínálunk erős szakmai HR-tapasztalatok megszerzésére (pl. toborzás és egyéb HR-hez kapcsolódó feladatok terültén)
  • Részvétel egy nemzetközileg ismert projektben
  • Izgalmas kihívások egy világszerte sikeres vállalatnál