A BAUER – csoport egy nemzetközi építőipari szolgáltató, melynek fő profilja a komplex, speciális alapozói mérnöki munka nehéz talajviszonyok között. A BAUER Magyarország a csoport egyik leányvállalata, amely csoportnak körülbelül 12 000 alkalmazottja van világszerte, teljes bevétele 1,7 milliárd euró.

Érdekli?

Adja be pályázatát most

Elérhetőségei:
Anett Holdinger

A BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft. speciális paksi alapozási projektjéhez elkötelezett munkatársat keres az alábbi munkakörben

Villanyszerelő

(Kódszám 3360)

Feladatok

  • A helyszínen működő BAUER építőipari gépek és építőipari berendezések elektronikus vagy elektromechanikus alkatrészeinek és rendszereinek szervízelése, karbantartása és javítása
  • A mechatronikai rendszer, berendezések és alkatrészek általános karbantartása és javítása
  • A meghibásodások felismerése és elkülönítése, a szükséges javítások elvégzése
  • Jelentések és dokumentációk készítése a tesztekről, javításokról és karbantartásokról, valamint a pótalkatrészek és a fogyóeszközök azonosítása
  • Tervrajzok vagy műszaki ábrák ismerete
  • Egészségügyi, biztonsági és minőségi előírásoknak megfelelő munkavégzés

Elvárások

  • Több éves tapasztalat az építőipari gépek karbantartásában
  • Villanyszerelői szakképesítés
  • A korszerű elektronikus tesztberendezések használatának ismerete
  • Az elektromos biztonsági eljárások alapos ismerete
  • Hatékony problémamegoldó készség
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Izgalmas kihívások egy globálisan sikeresen működő társaságban
  • Versenyképes jövedelem
  • Biztosított szállás a munkavégzés helyén

Érdekli?