A BAUER – csoport egy nemzetközi építőipari szolgáltató, melynek fő profilja a komplex, speciális alapozói mérnöki munka nehéz talajviszonyok között. A BAUER Magyarország a csoport egyik leányvállalata, amely csoportnak körülbelül 12 000 alkalmazottja van világszerte, teljes bevétele 1,7 milliárd euró.

Érdekli?

Adja be pályázatát most

Elérhetőségei:
Anett Holdinger

A BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft. speciális paksi alapozási projektjéhez elkötelezett munkatársat keres az alábbi munkakörben

Szerelő

(Kódszám 3361)

Feladatok

  • BAUER fúrótornyok, mélyalapozó gépek és kiegészítő berendezések karbantartása, javítása (beleértve a sürgősségi javításokat is)
  • BAUER fúrótornyok és gépek, valamint kiegészítő felszereléseik összeszerelése és a kapcsolódó be- és kirakodási tevékenységek elvégzése
  • A mechanikai kézikönyvek és írásos eljárások/ utasítások értelmezése, követése
  • Az elvégzett ellenőrzések és javítások, karbantartási intervallumok megfelelő jelentése
  • A helyszíni biztonsági előírások, kódkövetelmények és irányelvek végrehajtása
  • Egészségügyi, biztonsági és minőségi előírásoknak megfelelő munkavégzés

Elvárások

  • Több éves tapasztalat az építőipari gépek karbantartásában
  • Építőipari gépek karbantartásához kapcsolódó szakmai képesítés
  • Jó kézügyesség
  • Önálló munkavégzés képessége nemzetközi összetételű csapatokban
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret szóban és írásba

Amit kínálunk

  • Izgalmas kihívások egy globálisan sikeresen működő társaságban
  • Versenyképes jövedelem
  • Biztosított szállás a munkavégzés helyén

Érdekli?