A BAUER – csoport egy nemzetközi építőipari szolgáltató, melynek fő profilja a komplex, speciális alapozói mérnöki munka nehéz talajviszonyok között. A BAUER Magyarország a csoport egyik leányvállalata, amely csoportnak körülbelül 12 000 alkalmazottja van világszerte, teljes bevétele 1,7 milliárd euró.

Érdekli?

Adja be pályázatát most

Elérhetőségei:
Anett Holdinger

A BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft. speciális paksi alapozási projektjéhez elkötelezett munkatársat keres az alábbi munkakörben:

Beszerzési mérnök

(Kódszám 3350)

Feladatok

  • A projekthez szükséges szolgáltatások, felszerelések, anyagok beszerzése
  • A kereslet megértése és a potenciális beszállítók, alvállalkozók, szállítók felkutatása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, az optimális minőségű szállítók, termékek, szolgáltatások, árak, feltételek és átfutási idő biztosítása
  • Megrendelések nyomon követése, a szükséges szállítási követelmények biztosítása, beszállítók irányítása annak érdekében, hogy a költségekkel, a szállítási teljesítménnyel, az ütemezéssel és a minőséggel kapcsolatos célok teljesüljenek
  • Ajánlatok értékelése, összehasonlítása, kereskedelmi, jogi és szerződéses feltételeknek való megfelelés biztosítása
  • A megvásárolt termékek minőségének ellenőrzése
  • Szerződési feltételekről, árazásról való tárgyalások lefolytatása
  • Megrendelési dokumentációk előkészítése
  • A beszállítói adatbázisok folyamatos karbantartása és frissítése
  • Minőségirányítási, beszerzési eljárások, szabályozások és dokumentációk megértése és követése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség és legalább 4 év beszerzési tapasztalat, preferáltan építőipari területen
  • A vonatkozó építési munkák, folyamatok műszaki megértése
  • Kiváló tárgyalási, kommunikációs és elemzői készség
  • Pályázati és ellátási portálok ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Outlook, Adatbázisok, Projektkalkulációs szoftverek)

Amit kínálunk

  • Nagyfokú döntési és munkaszervezési szabadság
  • Nemzetközi projektcsapat
  • Gyors döntési folyamatok

Érdekli?