A BAUER – csoport egy nemzetközi építőipari szolgáltató, melynek fő profilja a komplex, speciális alapozói mérnöki munka nehéz talajviszonyok között. A BAUER Magyarország a csoport egyik leányvállalata, amely csoportnak körülbelül 11 000 alkalmazottja van világszerte, teljes bevétele 1,5 milliárd euró.

Felkeltettük érdeklődését?

Adja be pályázatát most

Elérhetőségei:
Judit Tolvaj

A budapesti székhelyű BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft. speciális alapozási projektjéhez elkötelezett munkatársat keres az alábbi munkakörben:

Vállalkozási előkészítő mérnök

(Kódszám 3652)

Feladataid

  • Pályázati dokumentáció teljeskörű átlátása, feldolgozása, ellenőrzése, szükség esetén ajánlatok bekérése
  • Tervdokumentáció műszaki felülvizsgálata, ellentmondások kiszűrése
  • Alternatív műszaki megoldásra javaslatok kidolgozása
  • Tervdokumentáció alapján mennyiségi számítások végzése
  • Tervek és költségvetési mennyiségek ellenőrzése
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, azok összehasonlítása, műszaki értékelése
  • Szükség esetén egyeztetés ajánlatkérővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
  • Ajánlati kalkuláció összeállítása
  • Tenderek regisztrálása, azok folyamatainak nyomon követése
műszaki ütemterv készítése

Képesítéseid

  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Jártasság az előkészítési feladatokban közepes és nagyobb méretű projektek esetében
  • Felsőfokú szakirányú, építőipari végzettség
  • Munkatársakkal, ügyfelekkel való hatékony kommunikáció
  • Kreativitás
  • Jó munkabíró képesség, problémamegoldó, rugalmas, terhelhető személyiség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office)
  • AutoCad, AXIS, költségvetés készítő programok ismerete előnyt jelent
  • Angol vagy német nyelvtudás

Kínálatunk számodra

  • Együttműködésen alapuló, fiatalos és nemzetközi csapat
  • Izgalmas feladatok egy nemzetközi munkakörnyezetben