A BAUER – csoport egy nemzetközi építőipari szolgáltató, melynek fő profilja a komplex, speciális alapozói mérnöki munka nehéz talajviszonyok között. A BAUER Magyarország a csoport egyik leányvállalata, amely csoportnak körülbelül 12 000 alkalmazottja van világszerte, teljes bevétele 1,7 milliárd euró.

Érdekli?

Adja be pályázatát most

Elérhetőségei:
Anett Holdinger

A BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft. speciális paksi alapozási projektjéhez elkötelezett munkatársat keres az alábbi munkakörben:

Keverőtelep kezelő

(Kódszám 3318)

Feladatok

  • Zagykeverő telepünk és segédeszközeink megfelelő használata és biztonságos üzemeltetése
  • Segítség az keverőüzem telepítésében és szétszerelésében
  • Egészségügyi, biztonsági és minőségi előírásoknak megfelelő munkavégzés
  • A keverékek kialakításának beállítása és ellenőrzése
  • A keverési eljárás figyelemmel kísérése, a zagy-ellátás biztosítása, a silókban lévő cement minőségének ellenőrzése

Elvárások

  • 2-3 év építőiparban szerzett tapasztalat
  • Cementkeverő telepen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés képessége nemzetközi összetételű csapatokban
  • Magyar és/vagy angol nyelv kommunikációképes ismerete

Amit kínálunk

  • Izgalmas kihívások egy globálisan sikeresen működő társaságban
  • Versenyképes jövedelem
  • Biztosított szállás a munkavégzés helyén

Érdekli?